Hakkımızda

Gensa Basınç Tankları > Hakkımızda
Gensa Basınç Tankları

Hakkımızda

1985 yılında Ankara Ostim'de ilk imalatına başlayan GENSA BASINÇ TANKLARI, ilk gününden beri, sektörün ihtiyacı olan endüstriyel basınçlı ekipmanları kaliteli ve özenle yapmaya devam etmektedir.
Son yıllarda faaliyet ve yatırımlarını hızlandırarak Ar-Ge çalışmaları neticesinde fason üretimden, özgün imalata geçiş sağlamak için çalışmalar tüm hızıyla sürmektedir. Yeni imalat yeri olan 2000m2 kapalı çalışma alanında üretimlerini; hava tankı, LPG tankı, su tankı, yakıt tankı, denge tankı, azot tankı ve basınçlı-basınçsız özel proje işlerini tüm ince noktaları dikkate alarak yapmaktadır. Firmamız hava tankı imalat standardı olarak EN-13445 serisi(PED),LPG tank standardı olarakta EN-12542 / EN-13445 standartlarını yorumlayıp, uygulamaya koyarak CE'li üretimiyle müşterilerini memnun etmeyi sürdürmektedir.
Uzman üretim-motaj ekibi ve idari personelleriyle toplamda 15 kişi olarak yeni fabrikasında, müşteri memnunniyetini asıl değer gören firma,ürünlerinde kalite ve güvenlik ilkeleri ile fark oluşturmuştur.

Archives

Categories

Meta

Get In Touch

Latest Posts