Hakkımızda

1985'ten Buyana 

Firmamız 1985 yılında faaliyetlerine başlamış olup, sektörde basınçlı ekipmanların ihtiyacını gidermek üzere Ankara ostim'de faaliyetlerini sürdürmektedir.Basınçlı tanklar sektöründeki hızlı gelişmelere paralel olarak firmaların bünyesinde kullanılmak üzere ürünler geliştirilmiştir. Son yıllarda faaliyet ve yatırımlarını hız landırarak Ar-Ge çalışmaları neticesinde" fason dan özgün imalata" geçiş sağlamak için çalışmalar yapmaktadır. Firmamız yurtiçi pazarında yaygın olarak kullanılan ürunlerinden aldığı memnuniyet sayesinde, kalite anlamında ciddi çalışamalarda bulunarak sektörde önde gelen firmalar arasında yer almıştır. Hedefimiz sektörün ihtiyaçlarını gidermenin yanı sıra, yurtiçi ve yurtdışı pazarına bilgi ve teknik anlamda ürün ve fikirler kazandırarak rehber niteliği taşıyan projeler geliştirmektir. Satılan her üründe teknik ve kalite anlamında faydalar sağlamak ve dolayısı ile ülkemizin ekonomik ve teknik altyapısına katkıda bulunmaktır. Yerli ürün kullanımına özenle dikkat eden firmamız, tüm ürünleri için Sanayii Bakanlığının yasayla teşvik ettiği" Yerli Malı Ürün Belgesi" ni alarak alanında yerli ürün kullamını ve Türk ekonomisine katkıda bulunmayı amaç edinmiştir.

Dünyada hızlı bir gelişim gösteren endüstri faaliyetleri içinde önemli bir sektör olan " Basınçlı hava tankları ve ekipmanları" üzerine 1985 yılında kurulan firmamız, gelişen teknik şartları ve uluslararası standartları klavuz olarak sürekli değişim göstermeye devam etmektedir. Orta ve yüksek basınçlı hava tankları, lpg tankları, yakıt tankları, ve su tankları imalatı yapan firmamız günümüzde bir çok firmanın sektörde ihtiyaçlarını gidermektedir. ISO-9001 kalite yönetim sistemi ile faaliyet gösteren fabrikamız, Türk Standartlarının gereksinimlerini yerine getirmesinin yanında Avrupa Güvenlik direktifleri 2009/105 CEE / EN 286-1 , EN 13445 PED 97/23 EEC ve EN 12542 LPG tankları kapsamında sertifikanlandırarak, ürünlerinde kalite ve güvenlik ilkeleri ile fark oluşturmuştur.

Sisteminize dahil edeceğiniz ürünlerimizi; güvenle yıllarca kullanabilmeniz dileğiyle...

Politikamız

 

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi aracılığı ile ‘’KALİTE yi olmazsa olmaz bir zorunluluk olarak görmek ve bu çerçevede ;

* Yaptığımız çalışmalarda müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutmak.

* Yasalara ve mevzuata uygun çalışmak

* Teknolojik gelişmeyi yakından takip ederek sürekli iyileştirme bilinciyle güvenilir,dürüst planlı ve zamanında istenen hizmeti gerçeliştirmek

* Kuruluşumuzda çalışan personelin gelişimini ,kariyerini geliştirmek için planlanan aralıklar ile eğitimlere önem vererek eğitimli personel ile çalışmaktır.

error: Content is protected !!